Ibu Pejabat YBGK

Hubungi Kami

Kosong (Pengurus)

Nurakmal Farhan bin Aziz (Pegawai Eksekutif)

nurakmal.farhan@ybgk.org.my

Nuraini binti Kamarudin (Pembantu Tadbir)

nuraini@ybgk.org.my

Nurul Ainaa Atiqah binti Ghazalli (Pembantu Tadbir)

ainaa@ybgk.org.my

Siti Aishah Binti Dzol (Pembantu Tadbir)

aishah@ybgk.org.my

Nor Arina binti Mohd Yazid (Pembantu Tadbir)

arina@ybgk.org.my

Yusmaniza binti Yurnales (PembantuTadbir)

yusmaniza@ybgk.org.my

Anis Suraya binti Arifin (Pembantu Tadbir)

anis.suraya@malaysianbar.org.my

Ibu Pejabat YBGK

1. Mangaiarkarasi a/p Krishnan (Pengurus) mangai@ybgk.org.my
2. Nurakmal Farhan bin Aziz (Pegawai Eksekutif) nurakmal.farhan@ybgk.org.my
3. Nuraini binti Kamarudin (Pembantu Tadbir) nuraini@ybgk.org.my
4. Nurul Ainaa Atiqah binti Ghazalli (Pembantu Tadbir) ainaa@ybgk.org.my
5. Siti Aishah Binti Dzol (Pembantu Tadbir) aishah@ybgk.org.my
6. Nor Arina binti Mohd Yazid (Pembantu Tadbir)
7. Yusmaniza binti Yurnales (PembantuTadbir)
8. Anis Suraya binti Arifin (Pembantu Tadbir) anis.suraya@malaysianbar.org.my
Translate »
X